Published On: 23 Tetor, 2016

Bënim seks të çmendur. Rrëfim erotik

Përshendetje. Jam një grua 27 vjeçare nga Prizreni, e martuar në Prishtinë. Kam një familje të shëndoshë dhe një martesë shum të mirë me burrin tim, i cili është 3 vite më i moshuar se unë. Kemi 2 vajza, njëra 6 vjeçare dhe tjetra 3 vjeçare.

Me burrin tim njihfem qe 10 vite, ndërsa qe 7 vite jemi në martesë. Siç thash kalojmë shumë mirë, dhe e duam njëri- tjetrin shumë. Në aspektin seksual po ashtu kalojm mirë, burri është një sex manjak i vërtetë. Kurrë nuk i bëhet boll. Unë nuk kam qenë kështu… po si thojnë “me kënd të rrish ashtu bëhesh”… kohët e fundit edhe unë po kam dëshirë e nevoj të madhe për sex, jam bërë e pangopshme.

Prej momentit kur jam njoftuar me burrin e deri në verën e vitit 2007, burri im ka qenë i vetmi që kam fjetë me të dhe i vetmi njeri në botë që ka prek e ka lëpi trupin tim dhe po ashtu të vetmin trup e organ gjenital që kam prek unë ka qenë i burrit tim.

Më parë unë kam punuar për një organizatë ndërkombëtare, e cila pasi e përfundoj misionin e saj në Kosovë u mbyll, kështu që une mbeta pa punë. Kjo periudhë zgjati gati 2 vite dhe ato rezervat financiare që kisha filluan të sosen. Pas një bisede me burrin tim vendosëm që unë të punësohem në firmen e shokut të burrit tim, pra në firmën e Luanit. Është kjo një ndërmarrje relativisht e fortë tregtare, që mirret më së shumti me tenderë. Pasi që Luani ishte një shok shumë i mirë i burrit tim, dhe shumë herë bashkë me gruan e tij ka qenë tek ne në banesë, ai edhe më parë na pat ofruar që unë të punësohem tek, ai kështu që pa problem kjo punë u përfundua.

Luani është një djalë tërheqës, zeshkan, i madh dhe shumë inteligjent. Me një moshë të re si ai, 27 vjeçar, ka arrit me krijuar një kapital të madh.

Dhe e fillova punën… çdo gjë ishte në rregull… me Drejtorin (Luanin) kalonim shumë mirë. Zyra ime (sekretare administrative-juridike) ishte parodhomë e zyrës së Luanit.

Me Kalimin e kohës, pasi që u bënë ma shumë se një muaj që fillova punën… te Luani vërejta një sjellje pak më ndryshe … jo që ishte më i ashpër ose më arrogant po disi më shiqonte me një sy tjetër, filloi ti lëshoj disa fjalë si “hmmm shum bukur qenke vesh sot bukuroshe”….” uhh qka po ta vizaton trupin mirë ky fustan “…..”a mos e ki nxet me atë mini fund”…..etj, etj…

Në fiiliim isha paksa e hutuar por duke e ditur aftësinë e madhe dhe të njohur të Luanit për humor si dhe më duhet ta pranoj sharmin e tij… u mësova me ‘cilësimet’ e tij dhe….në fakt filluan të më mungojnë ato kur ai nuk i përsëriste.

Një dit pasi që ai e përfundoi një takim afarist me suskes, më tha që të porosis makiato dhe lëngje dhe të shkoj në zyrëne tij për të festuar.

Pasi që shkova në zyren e tij, me makiatot që tanime i kishte sjell kamarieri i kafiterisë afër zyrës sonë, u ula përballë tij… dhe pas një gezuar… ai filloj të më lavdëroj për punën që po baj dhe më tha … “lum burri që t’ka”… derisa fliste me mua, vazhdimisht shiqonte diçka në kompjuterin e tij. Fillova të bëhem kureshtare se çfarë është duke shiquar dhe përcillja lëvizjen e fytyres së tij… në një moment më tha: Kam besim të madh në ty, prandaj eja të shiqosh diçka ktu… Unë ngrita nga karriga ime dhe kalova në anën tjetër të tavolinës për të shikuar në monitor… mbeta e shtangur… tërësisht e hutuar…. E pash Luanin duke bërë sex me gruan e vet… ai kishte bërë një videoxhirim dhe e kishte transferuar në kompjuter.

Unë mbeta e habitur më asgje nuk flisja dhe vazhdoja të shiqoja… ai filloi të pyeste… a bëni ju kështu me Valonin (burrin tim )?, A e ka Valoni kaq …. e madh? A keni videoxhirim ju? Unë mbeta pa tekst dhe instiktivisht pa vetëedije jam ulur në prehrin e tij… pa humbur asnjë çast ai filloi të më ledhatoj këmbët dhe ngadalë vëreja fundin tim të verës se si ngrihej lart me doren e tij…. prekjet tanimë i ishin afruar brekëve të mija… Në anën tjetër unë nuk i hiqja sytë nga ‘klipi’ familjar i Luanit… më duhet ta pranoj… shumë më bëri përshtypje …. i madh i tij…. unë shumë herë më par kisha pa aq … të madh….normla në tv… por kësaj radhe e mendoja që at … të madh që po e shoh në monitor e kam këtu afër dhe dora e po atij personi tanimë lehtë po mi tërhiqte brekët poshtë…..

Nuk munda më të duroj… ktheva koken nga ai… dhe me një epsh të madh fillova ta puth… u ula në gjunjë dhe fillova t’ja hjek pantollonat e tij… pastaj brekët e tij “bokserica”… dhe para syve të mij u paraqit po ai …. që e shifja në monitor…. veç se tanimë më dukej edhe më i madh… fillova ta lëpi e ta thithë me ëndje… e lëpiva  …. e lepiva …lepiva e luanit… i fikëm dritat, u deshëm tërësisht…  e çfarë nuk bëmë në tavolinë të punes…. bëmë seks në karrik… në dysheme…. përjetova dy herë orgazmën brenda një ore…. ai u derdh 3 herë… u bëmë qullë… thjesht u kënaqëm….

Ishte kjo hera e pare që … im….po provonte diçka tjetër … i shokut tonë familjar Luanit, ishte …. i vetmi pas burrit tim që hyri në mua… do ta them edhe këtë….njëmendë ishte ….. ma i madh se i burrit….

Atë natë shkova në shtëpi sikur të mos kishte ndodhur asgjë… u ktheva te burri dhe fëmijët e mi qëe aq shum i du dhe më duan… me Luanin vazhdoj të kem sex…. jo që e dua luanin…. e dua sexin që ai e bën… edhe luani e ka familjen e vet… edhe ai i don shumë ata… por e don edhe mënyrën se si unë e thith ….. e tij (të paktën kështu më ka thënë mua).

Kështu ishte kjo “sex story”… në gusht të vitit 2007… pas afro 10 vitesh….provava një …… tjetër nga burri im…. ishte kjo hera e parë që e tradhtoja burrin…. jo hera e fundit…..pas luanit……edhe një tjetër e ka provuar seksin tim… ka qenë kjo kalimthi…..ëmbël….shkurt…..këndshëm…

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...