Published On: 16 Korrik, 2016

Benatia ëndërron këtë trofe – Juventusi nuk e ka fituar që 20 vjet

Medhi Benatia dëshiron që ta fitojë Ligën e Kampionëve

Lojtari i ri i Juventusit, Medhi Benatia, ëndërron që ta fitojë Ligën e Kampionëve me ‘Zonjën e Vjetër’, diçka që Juve nuk e ka fituar që nga viti 1996.

“Dua të fitoj Champions Leaguen, duke qenë se është ajo çfarë nuk kam fituar dhe Juve nuk e ka fituar  që prej 1996”, tha Benatia.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...