Published On: 30 Tetor, 2016

Ben Blushi zbulon partinë e re dhe emrin e saj, zyrtarizohet më 1 Nëntor

Deputeti Ben Blushi ka vendosur të zyrtarizojë partinë e tij në datën 1 Nëntor. Njoftimin e ka berë përmes një postimi në FB, ku zbulon edhe emrin e kësaj force të re politike, që në fakt ai e quan projekt politik. Në postimin e tij, deputeti i larguar nga socialistët ka zbuluar edhe emrin e forcës që ai do të drejtojë duke e quajtur “Lista e barabartë”. Sikurse tashmë është e qartë, kjo forcë e re politike, përgatitet për zgjedhjet e verës së vitit 2017.

partoia

 

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...