Published On: 10 Janar, 2016

Ben Arfa te gjiganti gjerman

Hatem Ben Arfa pritet të largohet nga skuadra e tij aktuale Nice.

Mesfushori ofensivë francez është rikthyer në formën e tij më të mirë pas suspendimit që morri nga UEFA.

Ai ka arritur të shënoi mbi 10 gola këtë edicion në të gjitha garat me Nicen dhe është bërë shumë i kërkuar.

Pasi dy skuadrat milaneze, Inter dhe Milan po duelojnë për të, në garë është futur edhe gjiganti gjerman Borussia Dortmund.

Dortmund ka filluar bisedimet me klubin francez, ndërsa transferimi i tij në ‘Signal Iduna Park’, mund të ndodh për 15 milionë euro.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...