Published On: 18 Tetor, 2016
Bota |

Belgjikë/ Merr fund pengmarrja brenda supermarketit, arrestohet autori

Policia ka bërë me dije se personi që ka marrë peng 15 persona në një supermarket në periferi të Brukselit është arrestuar.

Ajo ka thënë se ngjarja nuk ka të bëjë me ndonjë akt terrorizmi. Autori kishte tentuar të grabisë supermarketin.

Një helikopter dhe forcat e shumta të policisë arritën të vënë nën pranga autorin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...