Published On: 26 Qershor, 2016

Belgjika shkatërron Hungarinë, ky është kundërshtari në çerekfinale (VIDEO)

Belgjika ka mundur Hungarinë, me rezultatin e thellë 4-0. Alderweireld, Batshuayi, Hazard dhe Carrasco shënuan për Belgjikën.

Kombëtarja belge tani do të përballet me Uellsin në çerekfinale, në Stade Pierre Mauroy në Lille më 1 korrik.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...