Published On: 11 Maj, 2016

Bëjnë seks në makinë në mes të ditës sepse… kishin ngecur në trafik (Video)

Kapja “mat” e çifteve të cilët bëjnë seks në vende publike sa vjen dhe po bëhet më e thjeshtë.

Kjo ndodh pasi çifte të caktuara nuk tentojnë aspak të fshihen por ekspozohen në vende mjaft të populluara. Një ditë më parë një çift anglez u fotografua duke bërë seks pranë një kolegji ku kishte nxënës dhe qytetarë rreth e rrotull tyre.

E ndërsa një tjetër video vjen nga një çift i cili pasi kishte ngecur në trafik, zgjedh që të bëjë seks në makinë, duke mos u shqetësuar aspak për njerëzit e shumtë të cilët po i shihnin.

Edhe pse këto akte janë të dënueshme me gjobë… kjo nuk i pengon aspak ata.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...