Published On: 25 Prill, 2017

Behrami kthehet në Serie A?

Valon Behrami në fund të edicionit pritet të largohet nga Watford për t’u kthyer në Serie A

Mesfushori i Watfordit, Valon Behrami pritet që nga edicioni i ardhshëm të luaj te skuadra e Serie A, Udinese, shkruan Sky Sport Italia.

Edhe Behrami thuhet se është i hapur për një kthim në Itali, kur dihet se me Watfordin ka kontratë deri në verë të vitit 2018.

Kujtojmë se për shërbimet e Behramit po ashtu po interesohet edhe skuadra zvicerane, Sion./Express/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...