Published On: 17 Shtator, 2016

Behgjet Pacolli ndan mendjën të kandidoj bashkë me PDK-në për kryetar të Prishtinës

Partia Demokratike e Kosovës dhe Aleanca Kosova e Re synojnë t’i bashkojnë forcat për ta marrë drejtimin e Komunës së Prishtinës.

Dy burime të ndryshme kanë konfirmuar për “Kohën Ditore” se tashmë ekziston marrëveshja në parim që në zgjedhjet e ardhshme lokale PDK-ja dhe AKR-ja të dalin me një kandidat të përbashkët.

Burimet saktësojnë se ideja është që kandidati të jetë kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli. Nga Pacolli dhe AKR ende nuk ka një qëndrim për këtë raportim.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Lulja thotë:

    Jan bashkuar dy hafijet Serbo-ruse franceze që të dy miljonera në mos ma shumë ndoshta edhe miljardera, Hasha me dredhi, krime e vrasje behxheti e din vet…

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...