Published On: 19 Shkurt, 2016

Bëhet gati të fillojë seance, të shohim se çfarë do të pjellë…

 

Deputetët e Kuvendit të Kosovës po rikthehen në vendet e tyre, zilja vazhdon të bie pa pushim, pas më shumë se një orë pauze e shpallur vetëm për 5 minuta. Dhe pavarësisht lavdatave që ThaçI ia bëri Kadri Veselit.

Deputetët e LDK-së nuk po heqin dorë që seancat të mbahen në sallën solemne.

Besa Gaxherri e ka kritikuar opozitën duke thënë se me sjelljet e sotme, po e pengon liberalizimin e vizave, pasi sot Kuvendi duhej të miratojë një ligj të rëndësishëm për këtë çështje. SHQIPTARI.EU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...