Published On: 4 Janar, 2016

Befason Zidane, ja transferimi i tij i parë

Zinedine Zidane e dëshiron Iker Casillasin në Real Madridi.

Zinedine Zidane do të marrë drejtimin e Real Madridit, pasi trajneri Rafa Benitez do të shkarkohet pas rezultateve të dobëta.

Zidane menjëherë ka nisur të mendoj për të përforcuar skuadrën dhe dëshira e tij e parë është portieri Iker Casillas.

Cadena Ser shkruan se, Zidane tashmë e ka kontaktuar Casillasin dhe e dëshiron atë qysh në muajin janar, pasi beson se cikli i tij në Madrid ende nuk ka përfunduar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...