Published On: 16 Janar, 2016

Befason Ronaldo, tregon destinacionin e tij të radhës (Foto)

Cristiano Ronaldo ka thënë se në të ardhmen do të luaj në SHBA.

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo e ka pranuar se në të ardhmen mund të luaj për ndonjë skuadër të MLS’it.

Ai tha se kjo është një mundësi e mirë dhe do të ishte interesante për të.

“Ndoshta në të ardhmen do të luaj në SHBA dhe kjo do të ishte një mundësi e mirë. Ju kurrë nuk e dini, kjo është diçka interesante”, tha Ronaldo për revistën GQ.

“Siç edhe kam thënë më parë, besoj se futbolli atje është duke u bërë edhe më i mirë. Mendoj se kjo është një mundësi”. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...