Published On: 24 Gusht, 2016

Befason Mavraj, shkon në Serie A

Mbrojtësi që shkëlqeu në Euro 2016 me Shqipërinë, mund të kaloi në Serie A, te skuadra e Sampdorias, shkruajnë mediet italiane.

Sipas TuttoMercatoWeb, presidenti Massimo Ferrero është duke menduar të bëjë një zgjidhje ideale për të zëvendësuar Leandro Castan, i cili kaloi te Torino.

Bëhet fjalë për Mërgim Mavraj, i cili aktualisht është pjesë e Kolnit.

Mbrojtësi shqiptar është dëshira e presidentit të Samp dhe shumë shpejt do të bëhen edhe hapat e parë zyrtar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...