Published On: 31 Gusht, 2016

Befason Inter, rikthen Maiconin në skuadër? (Foto)

Douglas Maicon, mbrojtësi i Romës, mund të rikthehet te Interi

Orët e fundit të afatit kalimtar për futbollistë në Itali mund të sjellin befasi të mëdha.

Sipas portalit të njohur italian, Calciomercato.com, mbrojtësi brazilian, Douglas Maicon, mund të rikthehet te Interi, përcjell Express.

Neroazzurrët, pasi kanë dështuar ta transferojnë ‘Stephan Lichtsteinerin nga Juventusi, sytë  i kanë drejtuar nga mbrojtësi i Romës.

Maicon ishte pjesë e Interit gjatë viteve 2006/2012. Ai me këtë ekip kishte fituar gjithçka, poara se të transferohej te Manchester City, dhe më pas te Roma. Express.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...