Published On: 2 Janar, 2016

Befason Enrique: Ja kush është rivali kryesor i Barcelonës për titull

  • Luis Enrique mendon se Atletico Madrid do të jetë rivali kryesor i tyre në garë për titullin e kampionit në La Liga.

Atletico Madrid do të jetë rival i Barcelonës në garë për titullin e kampionit. Kështu ka thënë trajneri i ekipit katalunase, Luis Enrique.

Ekipi i Diego Simones ka 38 pikë të tubuara, as sa ka edhe Barcelona, por me një ndeshje më pak të zhvilluar.

“Unë jam i sigurt se Atletico është kandidatë për titullin. Ata kanë treguar tashmë se sa të mirë janë, dhe unë jam i sigurt se Atletico do të na sfidoj për kampionat”, ka deklaruar Enrique. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...