Published On: 20 Maj, 2017

Bebe Rexha këngë të përbashkët me Lil Wayne (Video)

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha nuk ka të ndalur, ajo sapo ka publikuar projektin e saj më të ri, të cilin e solli në bashkëpunim me Lil Wayne.
Kënga mbanë titullin “The Way I Are (Dance With Somebody)”, të cilën këngëtarja e ka paralajmëruar kohë më parë.

Ky projket i përbashkët i këngëtares me prejardhje shqiptare dhe reperit të njohur Lil Wayne premton të jetë hit në top-listat botërore. /Lajmi.net/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...