Published On: 12 Qershor, 2016

Bebe Rexha e kap “zogun”, mediat e censurojnë (FOTO)

Ajo është pagëzuar si këngëtarja e ardhshme me famë botërore në industrinë muzikore dhe ka shprehur dëshirën që të jetë si Kanye West.

Bebe Rexha, 26 vjeçe, tronditi me veshjen e saj në LA Pride festival në West Hollywood, të premten.

Këngëtarja shqiptaro-amerikane u paraqit me një veshje ekstreme, duke shfaqur tepër vetëbesim dhe duke lënë fare pak vend për imagjinatën.

Ndërkohë, fotot më të fundit nga koncerti i saj duken që janë censuruar, pasi Beb-ja e ka nxjerrë komplet nw shesh./parrotlla.net/

bebe2

bebe3

bebe5

bebe7

bebe9

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...