Published On: 16 Janar, 2016

BDI ja kur e lëshon Qeverinë ?!

‘Dorëheqja’ nuk është si pasojë e krizës së thellë politike por si pasojë e shakasë së portalit ‘KozaNostra’ që tani del edhe në formë e shtypur e mund ta gjeni në çdo kioskë.

Gazeta KosaNostra shkruan ‘BDI largohet nga qeveria! Çdo ditë nga ora 12:00 deri 12:30, për pauzë’, gjegjësisht në kohën kur zyrtarët dhe administratorë qeveritar dalin në pauzë. Kjo gazetë satiritike tallet edhe me zëvendëskryeministrin Musa Xhaferri, ku ai është protagonist për humor dhe satirë. (INA)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...