Published On: 9 Janar, 2016

BDI e dridhi Greqinë !?

Në rrjetet sociale kanë shpërthyer debate me komente dhe simbolika të ndryshme rreth vizitës së kreut të BDI-së në Greqi.

E kjo vizitë është ilustruar me sarkazëm dhe humor edhe në rrjetet sociale. Një ndër to është edhe një foto ku Ali Ahmeti i shoqëruar nga bashkëpuntorët e tij hedhin valle me mesazhin “BDI-ja dridh Greqine!!!”

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...