Published On: 17 Korrik, 2016

Bayern kërkon mbrojtësin e Arsenalit (Foto)

  • Bayern Munich ka kthyer sërish interesimin për Lauernt Koscielny

Arsenal duhet të luftojë për ta mbajtur në skuadër mbrojtësin francez, Laurent Koscielny, i cili po kërkohet nga Bayern Munich.

Trajneri italian, Carlo Ancelotti është në kërkim të një qendërmbrojtësi, pasi largimit të Mehdi Benatias, i cili iu bashku Juventusit.

Sunday Express shkruan se, Bayern e dëshiron francezin dhe do të tentoj ta transferoj atë gjatë këtij afati kalimtar. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...