Published On: 11 Shkurt, 2016

Bayern e Ancelotti, pazar në Spanjë

Carlo Ancelotti iu ka bërë gati një listë klubit gjerman Bayern Munich, ku prioritet për përforcime është mbrojtja.

Trajneri italian që do të fillojë punën pas këtij kampionati është duke menduar që tani për përforcime.

Ndërtimi i skuadrës fillon nga mbrojtja dhe dy lojtarët Mateo Musacchio i Villareal dhe Dani Carvajal i Real Madridit.

Bayerni edhe tani është duke pasur probleme me mbrojtjen pasi ka shumë lëndime.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...