Published On: 7 Korrik, 2016

Batutat në Kuvend/ Rama- Bilal Shehu, si çift gay te Obama

Në seancën e sotme në Kuvend nuk kanë munguar as batutat për fotografinë e kryeministrit Rama me Presidentin Obama në vitin 2012.

Duke folur për këtë foto, Berisha është kapur sërish me ministren Milena Harito, të cilën e etiketon si ‘kushërirë’, duke iu referuar lidhjes së saj me Edi Ramën.

edi-rama-dhe-obama-640×401
“Kushërirë më ke pyetur ti mua ç’janë krimet e pasionit? Shko pyet Bilalin se çfarë janë krimet e pasionit. Shkon dhe regjistrohet si gruaja e tij. Le ta mohojë po të dojë ai. Pse i del zot ti kur nuk i del zot vetes ai. Do shkonte atje si çift gay, si çift interesant. Mësojeni se cili është krimi i pasionit”, tha Berisha në Kuvend, çka shkaktoi edhe të qeshura te deputetët.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...