Published On: 15 Prill, 2016

Baton Haxhiu: Ka filluar lufta në mes Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit për emrimet e Ministrave të rinjë

  • Gazetari Baton Haxhiu në emisionin “Komiteti” ka folur edhe rreth çështjes së emërimit të ministrave të rinj në qeverinë e Kosovës dhe për atë se a do të ketë riformatim të ekzekutivit.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/azem-syla-do-te-arrestohet/

http://www.shqiptari.eu/cmenduria-serbe-vjen-ne-shqip-grindja-me-e-madhe-shqiptaro-serbe-e-filluar-nje-dekade-me-pare-dy-video-foto/

http://www.shqiptari.eu/fejton-ekskluziv-dy-dekada-i-mbajtur-ne-sirtar-nga-vrasja-e-kolonelit-ahmet-krasniqi-krimet-dhe-deshtimet/

Ja çfarë thotë ai?

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...