Kosova

“Bashkohen” disa deputet të PDK-së, LDK-së e AAK-së!

Katër përfaqësues të subjekteve politike në vend kanë marrë pjesë sot në një debat televiz në RTK. Halil Matoshi nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka publikuar një fotografi ku shihen të gjithë ‘happy’.

Ata janë  bashkuar të gjithë së bashku për një fotografi.

“Pas nje debati te ashper politik: Disa ende falin buzeqeshje, disa “shesin” depresion… Percilleni sonte ne RTK… Blerta Deliu (PDK), Arben Gashi (LDK), Fatmire Mulhaxha- Kollqaku (VV) dhe natyrisht Ridvan Berisha (RTK)”, ka shkruar ai.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *