Published On: 14 Janar, 2016

Bashkëvuajtës të nderuar, lini partitë që ju shkatërruan

Bill Capo

 

Eksperienca mbi 20-vjet rikthen gjyqtarët e komunizmit.

Ish-të përndjekurit politikë përfshihen në debatin për reformën në drejtësi, duke i kërkuar klasës politike që kjo reformë duhet të lërë jashtë sistemit gjyqtarët që dënuan me vdekje, burgim dhe internim mijëra qytetarë të pafajshëm.

KY është LIGJI I KRIMINALIZIMIT. Të nderuar bashkëvuajtës i lini partitë që ju shkatërruan. Duhet patjetër të bashkohemi dhe të ndërtojmë një forcë politike pa anëtarë byroje. Në të kundërt le ti gëzojmë xhelatët tanë.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...