Published On: 3 Maj, 2016

Bashkësia e Degëve të PSHDK-së në Zvicër mban tubim informativ

– Ju ftojmë për të marrë pjesë në tubimin informativ
Pas bashkimit të demokristianëve në Kosovë dhe Zvicër, Kryesia e BD të PSHDK-se në Zvicër, organizon një tubim informativ me anëtarësinë e gjerë, me miqtë në diasporë dhe me simpatizantët e saj të bazuar në vlerat e përbashkëta shqiptare e europiane.
Në tubimin informativ do të marrin pjesë Dr. Ukë Berisha, Kryetar i PSHDK-së dhe inxh. Zef Morina, zëvendëskryetar i PSHDK-së.
Tubimi mbahet të shtunën, me 14. 05. 2016, nga ora 19.00.
Adresa: Pfarrheim, Dägerstrasse 1,
6210 Sursee, LU
Pjesëmarrja e Juaj na nderon
Kryesia e Bashkësisë së Degëve të PSHDK-së, Zvicër.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...