Published On: 14 Gusht, 2016

Bashkëshortja ikën me dy fëmijët, shqiptari e sulmon me thikë në mes të lokalit

Një shqiptar ka goditur me thikë bashkëshorten e tij në një restorant në Lasithi Sitia të Greqisë.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme dhe mësohet se shqiptari Ilia Senja kishte patur probleme me bashkëshorten kohët e fundit.

Kjo e fundit ishte larguar nga banesa bashkë me dy fëmijët. Shqiptari kishte pyetur të afërmit e saj për ta gjetur dhe teksa shkoi në restorant ai nisi ta sulmonte me një thikë. Pas krimit, shqiptari është larguar dhe është shpallur në kërkim nga Policia. Ndërsa gruaja e tij gjendet në spital dhe po merr mjekimin e nevojshëm.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...