Published On: 12 Prill, 2016

Bashkëshortja e Ramush Haradinajt, përkrah deputeteve të PDK-së (Foto)

Derisa Ramush Haradinaj, është njëri nga rivalët kryesor politik i Partisë Demokratike të Kosovës, bashkëshortja e tij, Anita Haradinaj është shfaqur përkrah deputeteve të kësaj partie.

Haradinaj është fotografuar së bashku me deputeten e PDK-së, Justina Shiroka-Pula dhe Blerta Deliu.

Në këtë foto është edhe drejtoresha e Kinemasë ABC, Miradije Vllahiu, e cila është bashkëshortja e këshilltarit të ish-presidentes Atifete Jahjaga.

Image
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...