Published On: 24 Shkurt, 2016

Bashkëshortja e Krasniqit: Vetura ishte e imja, jo e Memlit

Meliza Krasniqi, bashkëshortja e ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural Memli Krasniqi, ka reaguar pas djegies së veturës që në fillim mendohej se ishte e ministrit.

Ajo ka thënë se vetura ishte e saj dhe se është e shokuar nga veprimi, pasi me atë veturë ajo bartë fëmijët e saj.

Cysh bre nuk ju vjen MARRE, a jeni njerez ju a cka???? Eshte vetura jem o njerez, veturen cilen e vozis une jo Memli, me veturen te cilen i bart femijet e mi!!! Femijet qe jane te moshes 7, 3 e 2 vjec qe nuk punojne se jane ne cerdhe e ne shkolle, qe nuk jane me askend, qe nuk i kane bo kurkujt kurgjo. E komentet qe po i lexoj jane tmerruese, poshteruese e fyese! Jam e shokume dhe hala spo muj me besu qe nje shqiptare, nje njeri e ben kete sot.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...