Published On: 11 Janar, 2016

Bashkëshorti i Albulena Haxhiut: Doruntinë, babën tënd mjerisht po e vret ti dhe partia jote

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, njëkohësisht edhe bashkëshorti i Deputetes Albulena Haxhiu,Alban Krasniqi ka reaguar pas deklaratës së Deputetes Doruntinë Maloku, me rastin e përvjetorit të vrasjes së babait të saj Enver Maloku.

“Doruntinë Maloku, e para skeçi i stupcave vlen edhe për organizimin e LDK-së…pra pyet në parti.
e dyta, babane tend mjerisht po e vret ti dhe partia jote çdo ditë të lume. Boll ma me hipokrizi!”, shkruan Krasniqi në FB.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...