Published On: 18 Maj, 2017

Bashkëshortet e Messit e Suarezit hapin biznes së bashku (Foto)

  • Lionel Messi dhe Luis Suarez janë shndërruar në miq të vërtetë dhe asaj rruge po shkojnë edhe bashkëshortet e dy lojtarëve.

Pothuajse gjithë lojtarët e Barcelonës ishin të pranishëm në hapjen e një dyqani këpucësh mes partneres së Messit, Antonella Roccuzzo, e gruas së Suarezit, Sofia Balbi.

Javier Mascherano, Sergio Busquets dhe disa lojtarë tjerë ishin në hapjen e këtij dyqani gjatë ditës së mërkure.

Messi e Suarez janë bërë shokë të ngushtë që nga ardhja e uruguaianit në Barcelonë, të cilët kohë pas kohe edhe dalin për darkë. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...