Published On: 16 Shkurt, 2016

Bashkëluftëtari i Begut e Mirsadit i çon selam Alisë dhe “vagabondëve” të tij në Shkup

  • Bashkëluftëtari i Mirsad Ndrecajt dhe Beg Rizajt, Milaim Hoti, ka komentuar në facebook vendosjen e Shqiponjës në lagjen Fushë Tophanë të Çairit.
  • Ai, siç njoftoi portali Lajmpress.com, vlerëson se vendosja e kësaj përmendoreje është një marrëveshje mes Ali Ahmetit dhe Nikolla Gruevskit, për t’i paraqitur rrejshëm “vagabondët” e BDI-së në Shkup si patriotë.

“Kjo loja me Shqiponjën është ne marrëveshje te plot mes Ali Ahmetit e Nikolla Gruevskit për me paraqitë Alijën e vagabondët e tij në Shkup si patriotë para shqiptarëve. Por tani është shumë vonë, sepse populli shqiptar e ka kuptu që kta jo vetëm që nuk janë patriotë, por kta njerëz ne krye me Ali Ahmetin janë në shërbim të plotë të agjendave sllave”, shkruan Hoti.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...