Published On: 11 Gusht, 2016

Basha ra dakord me injektuesin e kancerit që po vret Shqipërinë: George Sorosin

Deri dje korrupsioni i ngjante shiritit të derrit në zorrën e trashë, ndërsa sot na ka zënë kanceri ndërkohë që organet e trupit po na i trafikojnë!!!

Nga avokati Altin Goxhaj

Për të gjithë ata që na thonë se këta të Rilindjes janë njësoj me ata të mëparshmit përgjatë dy dekadave të shkuara:
Kjo që po ndodhë nuk ka asnjë ngjashmëri me të shkuaren! E shkuara e pushtetit i ngjante një krimbi parazitar që quhet SHIRITI I DERRIT që ushqehej me korrupsionin duke parazituar mbi Shqipërinë dhe shqiptarët dhe duke mos e lënë Atdheun të shëndoshej, por gjithë jeta nuk ishte në rrezik, mbijetonim dhe e dinim që një pjesë të gjakut na e gëlltiste korrupsioni! Ndërsa, kjo që po ndodh këto tre vjet i ngjan KANCERIT vdekjeprurës të kockave që po pushton gjithë trupin ndërkohë që të gjitha organet e trupit po shiten për trafikim organesh… SEPSE VDEKJA ËSHTË E SIGURTË!
Korrupsioni i djeshem në dy dekada ishte si KRIMB PARAZITAR që s’na lente të kishimshëndet të fortë si gjithë vendet e tjera dhe na bënte të ecnim ngadalë dhe zvarrë, por siç dihet ka shumë njerëz që jetojnë bashkë me shiritin e derrit gjithë jetën… Ndërsa, ajo që po ndodhë sot quhet VDEKJE E SHQIPËRISË! Këta nuk janë ca hajdutë tipikë shqiptar, këta sillen si PUSHTUES SERBË që duan të rrafshojnë gjithëçka gjejnë dhe të na depërtojnë ne jashtë vendit tonë si refugjatë, që kjo Oligarki Uzurpatore të gëzojë si pushtuese pronen dhe gjithçka ishte e jona dhe që tashmë do të jete e tyre! Ndërkohë, ne shqiptarët duhet të endemi nëpër botë për të filluar gjithçka nga e para… njësoj si refugjatët sirianë që ikin nga ISIS-i!
Ndaj dhe e konsideroj veten kundërshtar të kësaj mënyre se si bën Opozitë Lulzim Basha sepse është njësoj si ti japësh një të sëmuri me kancer aspirina dhe çaj me limon… Këtu duhej KIMIOTERAPI! Por, kështu ra dakord Basha me injektuesin e kancerit që po vret Shqipërinë: George Sorosin në 6 Dhjetor 2014, pikërisht në momentin kur populli opozitar u bë gati për mosbindje civile në 22 Nëntor 2014 në mitingun e vetëm që na dha shpresë se mund ta shpëtonim Shqipërinë!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...