Published On: 3 Korrik, 2017

Basha mungon në mbledhjen e Kryesisë së PD

Është mbledhur sot rreth ores 19:00 Kryesia e PD-së, e cila shqyrton kandidaturat për kreun e kësaj partie, pas humbjes së 25 qershorit.

Basha nuk është prezent ne mbledhje, dhe se ajo drejtohet nga Eduard Paloka, Edmond Spaho dhe Arben Ristani.

Gjithashtu, nga anëtaret e Kryesisë mungojnë Bode dhe Ruli. Deri tani në kryesi kane aplikuar 8 kandidate, ndërsa Patozi nuk ka aplikuar ende zyrtarisht.

 Mbledhja vijon të mbahet.
Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...