Published On: 20 Shkurt, 2016

Basha kundër Ramës: As si çoban në Surrel nuk ke për të gjetur dele

  • Ndërsa Edi Rama ka deklaruar nga Pogradeci, se vetëm delet dhe budallenjtë nuk do të votojnë PS’në në zgjedhjet e ardhshme, kreu i opozitës Lulzim Basha është kundërpërgjigjur përmes Facebook. Basha e quan Ramën të çekuilibruar dhe sallat e tij të takimeve, të mbushura me forcë.

Shkrimi i plotë i Bashës në Facebook:

Simptoma te renda crregullimi vijne nga sallat e mbushura me force me duatrokites qe merren me autobuza dhe kercenohen me vendin e punes. Perbuzes i njohur i qytetareve te vet, sot i cekuilibruari tha se ai qe nuk e voton me eshte ose dele ose budalla. Po cili eshte ai shqiptar qe ka sot nje arsye te vetme per te votuar Edi Ramen, pos rrethit te ngushte te hajduteve te tij. Ben mire te esellohesh e te kuptosh se qytetaret mezi po presin diten e votes te lajne duart me ty. As si coban ne Surrel nuk ke per te gjetur dele.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...