Published On: 14 Shkurt, 2016

Basha i thotë Kerryt se PD është e gatshme për reformën në drejtësi

I pyetur nëse do të votojë reformën në drejtësi, Lulzim Basha u shpreh pas takimit me John Kerry-n: “Nuk jam fallxhor dhe nuk mund të parashikoj, por punojmë së bashku për një reforme që duhet të zgjasë më shume se jeta e kësaj mazhorance.​PD dhe unë jemi të përkushtuar për zbatimin e kornizës dhe kur Rama dhe Meta të jenë gati ne jemi gati për kontributin tonë”. ​

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...