Published On: 21 Prill, 2017

Basha i përgjigjet Ramës: 100% dakord me EDramën … dreqi të ka ty!

Kreu i PD-së, Lulzim Basha i është përgjigjur menjëherë kryeministrit Edi Rama që publikoi mbrëmjen e sotme një shënim të gjatë në faqen e tij në Facebook.

Rama shkruante se “PD nuk i duhet më as dreqit” dhe menjëherë kjo gjë ka marrë përgjigje nga Basha.

“100% dakord me EDramën, PD nuk i duhet dreqit, se dreqi të ka ty!”, shkruan Basha në profilin e tij në Facebook.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...