Published On: 8 Janar, 2016

Barcelonës i largohen gjashtë futbollistë

Barcelonës ka gjasa t’i largohen gjashtë lojtar nga ekipi gjatë afatit kalimtar të janarit

Me tu hapur afati kalimtar i janarit, në zyrat e Barcelonës kanë arritur oferta nga skuadra të ndryshme evropiane për disa nga lojtarët e saj.

Sipas të përditshmes sportive katalunase, Mundo Deportivo, ofertat që kanë arritur në klub janë për gjatë futbollistet të Barcelonës.

Fjala është për Marc-Andre Ter Stegen, Robert Fernandez, Thomas Vermaelen, Douglas, Adriano dhe Sandro Ramirez.

Këta futbollist pritet të largohen nga Camp Nou, pasi nuk bëjnë pjesë n planet e Luis Enriques

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...