Published On: 18 Gusht, 2016

Barcelona tronditet para fillimit të La Ligas (Foto)

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, nuk do të mund të llogarit në shërbimet e Javier Mascheranos për ndeshje e parë të sezonit ndaj Betisit

Barcelona nuk i ka aspak punët mirë me lëndimet e lojtarëve. Pas lëndimit të Andres Iniestas dhe Jérémy Mathieus, kampioni i Spanjës ka humbur edhe një lojtarë tjetër.

Fjala është për mbrojtësin argjentinas, Javier Mascherano, i cili u lëndua në ndeshjen e kthimit ndaj Sevillas, e cila u zhvillua në kuadër të Superkupës së Spanjës, përcjell Express.

Kështu, Luis Enrique nuk do të mund të llogarit në shërbimet e Mascheranos për ndeshje e parë të sezonit ndaj Real Betisit

 “Javier Mascherano ka një tërheqje muskulore në këmbën e djathtë dhe do të jetë jashtë fushës për një javë”, thuhet në njoftimin e klubit nga Camp Nou.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...