Published On: 25 Shtator, 2016

Barcelona shënon dy gola ekspres (VIDEO)

Luis Suarez dhe Rafinha kanë shënuar për skuadrën e Barcelonës përballë Gijon

Ja golat e lojtarëve të Barcelonës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...