Published On: 22 Korrik, 2016

Barcelona – Real Madrid 4:1 (Foto)

Barcelona po avancon me rezultat 4:1 ndaj Real Madridit sa i përket përforcimeve

Barcelona deri më tani është treguar shumë aktive në afatin kalimtar të kësaj vere verës.

Ekipi nga Camp Nou ka transferuar Lucas Digne (Roma), Samuel Umtitit (Lyon), Denis Suarez (Villareal) dhe Andre Gomesin (Valencia)

Kurse, Real Madridi deri në tani është përforcuar vetëm me Alvaro Moratan, të cilin e ka rikthyer nga Juventusi. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...