Published On: 12 Shkurt, 2016

Barcelona në bisedime me Laporten

  • Kampioni botëror kohët e fundit ka pasur probleme me lëndime dhe mungesa në repartin mbrojtës.

Duket se agjenti i mbrojtësit të Athletic Bilbaos, Aymeric Laporte ka pasur bisedime me klubin e Barcelonës.

Gazeta sportive spanjolle, El Mundo Deportivo ka raportuar se agjenti në fjalë ka pasur disa bisedime me klubin blauagranas.

Ky transferim në fjalë pritet të përfundojë gjatë afatit kalimar veror ku pritet të zyrtarizohen shumë transferime.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...