Published On: 9 Janar, 2016

Barcelona me disa mungesa ndaj Granadas

  • Luis Enrique ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Granadas.

Barcelona dhe Granada do të përballen nga ora 16:00, në Camp Nou, në kuadër të xhiros së nëntëmbëdhjetë të La Ligës.

Kurse, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për këtë ndeshje. Ekipit katalunase pritet t’i mungojnë këta lojtarë: Masip, Douglas, Mascherano, Bartra dhe Munir.

Ndërsa, në ekip është rikthyer Sergi Roberto, i cili ka munguar shkaku i lëndimit, shkruan Mundo Deportivo.

Këta janë lojtarët e ftuar

Ter Stegen, Bravo, Pique, Rakitic, Sergio Busquets, Dani Alves, Arda, A. Iniesta, Luis Suarez, Messi, Neymar, Jordi Alba, Sandro, S. Roberto, Adriano, Aleix Vidal, Vermaelen dhe Mathieu.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...