Published On: 1 Shtator, 2016

Barcelona kishte të drejtën e blerjes për Pogban

Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Albert Soler, ka treguar se skuadra e tyre ka pasur të drejtën të vendos për transferimin e ish lojtarit të Juventusit, Paul Pogba.

Soler e ka bërë këtë deklaratë vetëm pasi tashmë është mbyllur afati kalimtar dhe Pogba ka kaluar te Manchester United.

“Vitin e shkuar ne arritëm marrëveshje me Juventusin, që ne të kemi të drejtën e blerjes nëse shitet Paul Pogba”.

“Këtë verë ne kemi vendosur se cilët lojtarë t’i marrin që mund ta na përmirësojnë”

“Ideja e bordit ishte që ne e kemi të drejtën dhe askush nuk do të mund ta merrte para nesh”

“Kjo na bëri që ne të kemi më shumë opsione”, ka thënë Soler.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...