Published On: 29 Tetor, 2016

Barcelona – Granada, formacionet (Foto)

Barcelona dhe Granada do të përballen sot nga ora 20:45, në Camp Npu, në kuadër të xhiros së dhjetë të La Liga.

E përditshmja sportive madrielne, AS, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Luis Enrique në këtë takim pritet të startoj me fonacionin me të mirë të mundshëm.

Barcelona

Granada

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...