Published On: 11 Janar, 2016

Barcelona dhe Real dominojnë formacionin e FIFA’s

FIFA ka shpallur formacionin më të mirë të vitit 2015.

 

Barcelona dhe Real Madrid edhe një herë tjetër e kanë dominuar formacionin më të mirë të vitit 2015 të shpallur nga FIFA.

Barcelona dhe Real Madrid kanë nga 4 futbollistë, ndërsa nga një futbollistë kanë edhe Bayern Munich, PSG dhe Juventus.

Ekipi: Neuer, Alves, Ramos, Silva, Marcelo, Modric, Pogba, Iniesta, Neymar, Messi dhe Ronaldo

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...