Published On: 23 Shkurt, 2016

Barcelona – Chelsea, duel për mbrojtësin brazilian

  • Mbrojtësi i PSG-së, Marquinhos, mund të largohet këtë verë nga Franca.

Ish mbrojtësi i Romës, Marquinhos, mund të ndryshojë ambient pasi nuk e ka gjetur mirë vetën në Paris.

Me dy qendërmbrojtësi si Thiago Silva dhe David Luiz, braziliani i ri duhet vetëm të shikojë dhe të pres rastin.

Sipas prestigjiozes franceze ‘l’Equipe’, Barcelona dhe Chelsea janë vënë pas Marquinhos.

Kjo verë që po vjen pritet që të jetë e nxehtë për lojtarin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...