Published On: 17 Dhjetor, 2015

“Barbi njerëzore”: Njerëzit tremben kur më shohin (Foto)

Një vajzë braziliane, e cila ka një ngjashmëri të madhe me kukullën Barbi pretendon se nuk ka kryer asnjë ndërhyrje kirurgjikale dhe pamja e saj është natyrale.

Andressa Damiani, nga Blumenau ka të njëjtat tipare me ato të kukullës së famshme, sy blu të mëdhenj dhe këmbë të gjata.

23-vjeçarja është bërë e famshme në vendin e saj, të cilët e quajnë atë “Elsa”, për shkak të ngjashmërisë me personazhin e “Disney Frozen”.

Mirëpo, pamja e saj nga disa vlerësohet si e mrekullueshme, ndërsa ka të tjerë që frikëson në rrugë, pasi u duket si një kukull.

Ajo është shprehur: “Njerëzit nuk më besojnë mua kur ju them që kurrë nuk kam bërë ndonjë ndërhyrje kirurgjikale. Ata më quajnë gënjeshtare. Njerëzit thonë se u shpifet kur më shohin. Madje ka edhe nga ata që ia mbathin”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...