Published On: 22 Qershor, 2016

Hungaria kthen shpresat për Shqipërinë (VIDEO)

Katër skuadrat e Grupit F kanë nisur përballejet pasditen e së mërkurës (ora 18:00) në takimet e treta dhe të fundit për fazën e parë.

HungaryHungaria solli lajmin e mirë për kuqezinjtë për pak minuta, kaloi në avantazh 1-0 ndaj Portugalisë, me anë të Zoltan Geras.

Mirëpo, disa minuta më pas, ishte Nani që barazoi shifrat. Me kete rezultat, Shqiperia mbetet jashte kualifikimit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...