Published On: 6 Tetor, 2016

Barazojnë Italia dhe Spanja, buzëqesh Shqipëria (Video)

Shqipëri ka vazhduar me fitore në Grupin G, duke mposhtur në udhëtim Lihtenshtajnin me rezultat 2:0

Kombëtarja shqiptare ka shënuar fitoren e dytë në dy ndeshje, duke mposhtur në udhëtim Lihtenshtajnin me rezultat 2:0.

Golat për Shqipërinë në këtë ndeshje i shënuan Jahmir Hyka në pjesën e parë dhe Bekim Balaj në pjesën e dytë.

Pas kësaj fitoreje Shqipëria ngritët në vendin e parë me 6 pikë, pasi në ndeshjen tjetër barazuan 1:1 Italia dhe Spanja.

Golin për Spanjën e realizoi Vitolo, ndërsa për Italinë rezultatin e barazoi De Rossi. /Express/


Bekim Balaj Goal 0-2 Liechtenstein vs Albania by enjoylivehdi


Goli i Jahmirit by enjoylivehdi

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...